Floor Manager (k/m)

  • Opublikowane: 31.01.2024
  • opublikowano do: 25.05.2024
scheme image

Jesteśmy międzynarodową firmą, działającą z sukcesami w branży fashion i na co dzień wykorzystującą strategię omni-channel. Jeśli interesujesz się modą, śledzisz najnowsze trendy, lubisz wykazywać inicjatywę i chcesz się rozwijać zawodowo w nieskomplikowanej strukturze organizacyjnej, szukamy właśnie Ciebie. Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie rozwoju niezależnie od tego, jaką ścieżkę kariery w VAN GRAAF wybierzesz!

Do naszego zespołu w Forum Gdańsk poszukujemy osoby na stanowisko:

Floor Manager z jęz. niemieckim lub angielskim (k/m)

pełny etat, umowa o pracę!

Profesjonalnie obsługujesz klientów oraz odpowiadasz za piętro, którym zarządzasz.

Jakie będą Twoje zadania?

  • przejmujesz odpowiedzialność za zarządzanie personelem oraz asortymentem na powierzonej powierzchni sprzedażowej
  • analizujesz wyniki, obserwujesz rynek, trendy i dzielisz się swoimi spostrzeżeniami
  • jesteś odpowiedzialny/a za motywowanie i coaching swojego zespołu oraz za wysoką jakość obsługi klienta
  • towarzyszysz Country Managerom podczas ich wizyt w sklepie oraz wdrażasz ustalone działania na swoim dziale

Sprawdź, czy do nas pasujesz?

  • masz już kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, najchętniej w branży odzieżowej
  • jesteś samodzielny/a w podejmowaniu decyzji i bardzo dobrze organizujesz pracę własną
  • potrafisz koordynować pracę podległych pracowników i rozwiązywać ewentualne konflikty
  • swobodnie komunikujesz się w języku niemieckim (preferowany) lub angielskim
  • znasz zasady VM, obowiązujące w branży odzieżowej
  • mile widziane ukończone studia w zakresie zarządzania

Co zyskasz, pracując z nami?

  • onboarding, szkolenia dla pracowników: u nas rozwiniesz swój potencjał zawodowy i osobisty
  • strój służbowy, skompletowany spośród marek dostępnych w VAN GRAAF
  • dofinansowanie wypoczynku ("wczasy pod gruszą") oraz karty MULTISPORT
  • program poleceń pracowniczych
  • świeże owoce, kawa i herbata
  • atrakcyjne rabaty na cały asortyment dla Ciebie i Twoich najbliższych
  • opiekę medyczną w LUX MED
  • dogodną lokalizację miejsca pracy

Zainteresowana/y? Prześlij nam swoje cv (nr ref. 5043)