Moda & Styl, 900 zaangażowanych pracowników, 17 nowoczesnych Domów Mody w 6 europejskich państwach, 200 ekskluzywnych marek oraz miła atmosfera pracy – to właśnie jest VAN GRAAF! Dołącz do zespołu w Polsce.

Do naszego Domu Mody w Galerii Dominikańskiej poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Magazynu Sklepowego (k/m)

3/4 etatu, praca od poniedziałku do piątku, umowa o pracę!

Przyjmujesz dostawy i przygotowujesz towar do sprzedaży.

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie oraz kontrola dostaw
  • przygotowywanie towaru do sprzedaży
  • odpowiedzialność za wymiany towaru pomiędzy filiami
  • wsparcie działu sprzedaży w utrzymaniu prawidłowego poziomu zatowarowania
  • dbałość o poprawne działanie magazynu

Sprawdź, czy do nas pasujesz:

  • posiadasz niewielkie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiesz pracować pod presją czasu
  • jesteś dokładny i sumienny w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • lubisz i umiesz pracować w grupie
  • w razie potrzeby służysz pomocą zarówno klientom, jak i koleżankom i kolegom
  • jesteś zaangażowany i nastawiony na realizację celów.
Zainteresowany/a?? Prześlij nam swoje cv (nr ref. 2700).