Moda & Styl, 900 zaangażowanych pracowników, 17 nowoczesnych Domów Mody w 6 europejskich państwach, 200 ekskluzywnych marek oraz miła atmosfera pracy – to właśnie jest VAN GRAAF! Dołącz do zespołu w Polsce.

Do naszych Domów Mody w Polsce poszukujemy osób na stanowisko:

Junior Store Manager (k/m) z jęz. niemieckim

Pełny etat, umowa o pracę

Po okresie wdrożeniowym przejmiesz zarządzanie Domem Mody oraz odpowiedzialność za wszystkich pracowników.

Zadania na stanowisku:

Jako Junior Store Manager poszerzasz swoją wiedzę i umiejętności, korzystając z doświadczenia kolegów w różnych Filiach w Polsce. Zapoznajesz się dokładnie z procesami i obszarami naszego przedsiębiorstwa, jesteś odpowiedzialny za powierzone projekty, a także zastępujesz Managerów podczas ich niebecności (urlopy). Zarządzanie personelem, gospadarka materiałowa, VM oraz sprzedaż to obszary, za które przejmiesz odpowiedzialność po okresie wdrożeniowym. Analizujesz wyniki, obserwujesz rynek, trendy i dzielisz się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem z Działem Zakupów oraz współpracownikami. Reprezentujesz firmę i wprowadzasz działania mające na celu umocnienie marki i wyróżnienie jej na tle konkurencji.

Profil kandydata:

Posiadasz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, najchętniej w branży modowej oraz masz ukończone studia z zarządzania. Twoje doświadczenie w handlu detalicznym umiesz połączyć z naszym know-how. Możesz pochwalić się wyczuciem mody i stylu. Posiadasz umiejętności analityczne i strategiczne. Jesteś dynamiczny i pewny siebie w tym, co robisz. Do komunikacji z centralą i kolegami z zagranicznych filii używasz biegle języka niemieckiego. Jesteś gotowy do zmiany miejsca zamieszkania (relokacja).

Zainteresowany/a?? Prześlij nam swoje cv (nr ref. 2660)