A VAN GRAAF egy nemzetközi divatáruház-lánc, mely kimagasló kompetenciájáról és magabiztos stílusérzékéről ismert. A kiváló minőségű alapdaraboktól, a designer kollekciókon át a modern trendekig - márkaspecialistaként minőséget, sokszínűséget és divat know-how-t kínálunk. 2001 óta a vállalkozás Európa szerte dinamikusan terjeszkedik és 2009 óta Magyarországon is képviselteti magát.

Azonnali kezdéssel keresünk munkatársakat az Allee, illetve az Árkád Bevásárlóközpontokban sikeresen működő divatházainkba az alábbi pozícióba

Pénztáros

TELJES-ÉS RÉSZMUNKAIDŐBEN

AZ ÖN FELADATAI:

  • minden felmerülő pénztári folyamat kivitelezése
  • napi pénztárzárások elvégzése
  • az áruk szakszerű becsomagolása

ELVÁRÁSOK:

  • felelősségtudat, megbízhatóság
  • meggyőző, kedves fellépés, magasszintű vevőközpontúság
  • jó kapcsolatteremtő készség, pozitív kisugárzás, csapatszellem
  • nagyfokú elkötelezettség és teljesítményközpontúság
  • divat iránti szenvedély és kiváló stílusérzék
Örömmel fogadjuk Online jelentkezését, melyben kérjük adja meg a pályázati kiírás referencia számát: 1826. A Jelentkezés gombra kattintás után kérjük, töltse fel pályázati anyagát, lehetőség szerint pdf formátumban.