Raktáros munkatárs

scheme image

Azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az Allee és Árkád bevásárlóközpontban levő üzleteinkbe, részmunkaidőben.

Feladataid:

  • áruátvétel és rakományellenőrzés
  • az áruk értékesítésre történő előkészítése
  • részvétel a termékek árazásában
  • a raktár rendben tartása
  • leltárokon való részvétel
  • szakszerű hulladékmentesítés (pl. kartonok és fóliák préselése) rendrakási munkák

Elvárások:

  • ideális esetben raktáros pozícióban szerzett tapasztalat (textilkereskedelmi tapasztalat előnyt jelent)
  • szorgalom, teherbírás
  • kézügyesség és állóképesség
  • precíz, gördülékeny munkavégzés
  • nagyfokú elkötelezettség és teljesítményközpontúság
  • csapatszellem

Amit kínálunk:

  • munkábajárási támogatás
  • étkezési költségtérítés
  • munkahelyi biztonság egy nagy hagyományokkal rendelkező nemzetközi vállalatnál, ahol nagy hangsúlyt fektetünk a kölcsönös tiszteletre és együttműködésre
  • 20% kedvezmény az áruházban forgalmazott termékekre, saját  és családtagok részére
  • rendszeres képzések a munkafolyamatok hatékonyabbá tételére
  • munkaruha válogatás évente kétszer
  • fejlődési lehetőség (várjuk pályakezdők jelentkezését is)
  • rendkívüli behívás esetén bérpótlék
  • a Van Graaf-nál eltöltött évek után évfordulós jutalom
  • bónuszrendszerben való részvétel
  • toborzási bónusz
  • barátságos légkör
  • kávé, vízautomata és friss gyümölcs a kollégák számára
Munkavégzés helye:
Budapest, 1117 Váli u.3.
és
Budapest, 1106 Örs Vezér tere

Örömmel fogadjuk Online jelentkezésed. A Jelentkezés gombra kattintás után kérjük, töltsd fel pályázati anyagod, lehetőség szerint pdf formátumban.